DİSTİRİBÜTÖRLÜKLER
ACSON INTERNATIONAL; Dünya üzerinde 5 kıtada 50 den fazla ülkeye dağıtım yapan lider bir Malezya markasıdır. Toplam cirosu 1.4 Milyar USD olan OYL Industries tarafından üretilen bir markadır. Kurulduğu 1984 yılından bu yana Acson tarihinde pek çok kilometretaşı ve elde edilmiş nice başarılar söz konusudur. Şirketin kaliteye olan bağlılığı, ürün geliştirmenin yanında yönetici ve çalışanlarının adanmışlığı bu başarının altında yatan temel etkenlerdir. Başlıca ürünleri kanal tipi split klimalar, çatı tipi klimalar, minichiller üniteleri, fancoil cihazları, su&toprak kaynaklı ısı pompaları ve multi digital scroll VRF üniteleridir.

FRIMEC; 1953 yılında kontrol ve ölçüm cihazlarını üretmek için kurulmuş olan firma 1960 yılında FRIMEC ismiyle iklimlendirme sektöründe imalata başlamıştır ve 1980 den sonra da ihracata başlamış olup şuanda 30 aşkın ülkede distribütörlüğü mevcuttur. Sulu soğutma gruplarında sunmuş olduğu ürünleri lokomotif olarak dünya çapında müşterilerine sunan Frimec firması diğer cihaz çeşitleriylede yenilikçi çözümler sunmakta olan Çin menşeili bir markamızdır. Su soğutmalı, Hava Soğutmalı Chiller gruplarını vidalı kompresörlü ve modüler olarak da ürünlerimiz arasında sunmaktayız

AIRSYS; Telekomünikasyon alanında hava ve su soğutmalı kabin soğutucuları, freecooling, mobilecooling ve datacooling cihazları ile ön plana çıkan ürünleriyle dünya çapında çözümler sunan 1995 yılında soğutma sektörüne girmiş olan öncü bir Çin markasıdır. Yenilikçi çözümleri ve kalitesiyle ile sektöre global anlamda yenilikler katan Airsys Servis yönetimi alanında aldığı belgeler ile bunu kanıtlamıştır.

  Tarihce
  Vizyon
Copyright © 2010 Contek Klima | Tüm Hakları Saklıdır
Tel:+ 90(216) 470 62 80 Pbx Faks: +90 (216) 470 62 90
  Yetkili Servis Girişi :

4NET